Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Аксесуари до весілля

Аксесуари до весілля

Весільне вбрання нареченої не обмежується лише весільною сукнею - для створення завершеного образу нареченої необхідно доповнити його цілим рядом весільних аксесуарів.

Крім предметів, що служать стандартним доповненням до будь-якого вбрання - взуття, рукавичок, сумочки, біжутерії або прикрас - аксесуари для весілля мають на увазі і такий особливий елемент, як фата. Саме фата є тим доповненням, яке відрізняє весільне вбрання від звичайного.


Традиція одягати фату на голову нареченої сягає глибокої давнини — наші предки таким чином не лише підкреслювали непорочність і цнотливість нареченої, а й вважали, що фата оберігає її від злих сил.


У наші дні фата, звичайно, втратила своє містичне значення, залишившись головним атрибутом, що входить в аксесуари для весілля. Для здійснення обряду вінчання фата обов'язкова — голова нареченої неодмінно має бути покрита.

Сьогодні немає строго регламентованих правил для вибору фати: вона може бути виконана з різним ступенем прозорості, мати різноманітну довжину, аж до розкішного шлейфу. Довжина та форма фати визначається стилем та фасоном весільної сукні.


Крім фати, голову нареченої може прикрашати тіара чи діадема, або вінок зі штучних чи живих квітів.


Дуже ефектним доповненням для сукні без рукавів або вузьким коротким рукавом є довгі рукавички. Вони надають образу  завершеності. Рукавички можна надіти до будь-якої сукні, головне, щоб їхня довжина гармоніювала з його фасоном.


При виборі такого аксесуару для весілля, як сумочка, слід керуватися стандартним правилом - як і в будь-якому іншому вбранні, сумочка нареченої повинна гармоніювати з туфлями. Основною тенденцією дизайну весільних сумочок є використання мережива, страз, бісеру та вишивки в її оздобленні.


Слід бути особливо уважними та обережними, вибираючи такі аксесуари до весільної сукні, як прикраси – тут важливе почуття міри, бо надмірна кількість коштовностей здатна зіпсувати враження від вашого весільного вбрання. Можна виділити головний принцип: чим розкішніше вбрання, тим простіше і витонченіше повинні бути такі весільні аксесуари, як прикраси. Сукня простого крою з мінімумом обробки дозволяє вдягти більш яскраві масивні прикраси.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha