Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Кольорова весільна сукня

Кольорова весільна сукня

Кольорові весільні сукні були поширені досить широко, поки королева Вікторія не вирішила одягнути весільну сукню білого кольору. Цим своїм рішенням вона кардинально змінила мислення наречених на багато років. Якщо ви хочете білу весільну сукню, ми не переконуватимемо вас.

Але радимо все-таки хоча б подумки приміряти він цей образ. Відтінки пудри, слонової кістки, лаванди, перлово-попелясті тони, рожеві та багато інших. Необхідно прикинути – а раптом саме один із цих відтінків буде ідеально гармоніювати з вашим кольоротипом та настроєм?

А якщо у вас тематичне весілля? Часом в такому разі кольорова весільна сукня абсолютно необхідна. Тим більше що є з чого вибрати. Мода настільки недогматична, що ви можете сміливо вибирати колір, що сподобався. А якщо ви недостатньо смілива, щоб обрати щось яскраве, зупиніться на приглушених пастельних відтінках.

Якщо після роздумів, ви все ж таки зупиняєтеся на білому, але не хочете, щоб він виглядав нудно – спробуйте прикрасити весільну сукню контрастними деталями - поясом, аксесуарами та букетом.

Вибирайте ту весільну сукню, в якій ви відчуватимете впевнено і виглядатимете чарівно, і, в принципі, зовсім не важливо, якого вона буде кольору.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha