Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Шість нетрадиційних весільних образів для натхнення

Шість нетрадиційних весільних образів для натхнення

При слові "наречена" більшість обивателів уявляє собі дівчину в білій сукні і фаті, що розвівається на вітрі. Це традиційний образ нареченої, характерний для початку минулого століття. Сьогоднішня наречена може відступати від традицій, створюючи свій оригінальний весільний образ. Стилісти салону "Прімавера" поділяться з вами декількома ідеями для нетрадиційного образу!


БІЛИЙ – ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ!

Ми б навіть сказали, що це далеко не все! По-перше, тому що білий личить далеко не кожній дівчині, по-друге, як-не-як, нове століття на дворі! Ще кілька років тому колірна палітра весільних суконь обмежувалася відтінками слонової кістки, шампанського та кремовими тонами. Сьогодні ж кольорова весільна сукня може бути і рожевою, і фіолетовою, і м'ятною, і блакитною. До речі, блакитна та бузкова палітри – тренд сезону!

ВКОРОЧУЄМО СПІДНИЦЮ!


Короткі весільні сукні увійшли до тренду кілька років тому і досі затребувані. Контрастують із традиційними вбраннями, коштують дешевше. Залежно від фасону наречена у короткій весільній сукні може виглядати і романтичною, і зухвалою, і кокетливою, і навіть кидати виклик, але завжди – прекрасною та неповторною.

ПРИНТИ –  ВАШЕ ВСЕ

Принти на тканині - чудова альтернатива традиційному декору у вигляді вишивки та аплікацій. Причому не обов'язково принти повинні бути квітковими! Це можуть бути геометричні орнаменти, можуть бути малюнки у вигляді тварин або абстракції – чого душа забажає! Правда, сукню з тканини з принтами не завжди можна знайти в салоні, але хіба можна відмовити собі у задоволенні у вигляді індивідуального пошиття?

ВЕСІЛЬНА СУКНЯ ПО ЧАСТИНАМ

Ще один тренд сезону - весільне вбрання із двох частин. Справжнє поле для креативних експериментів! Ви можете залишити топ від одного вбрання та одягти спідницю від іншого. Або, навпаки, залишити “рідну” спідницю та одягти інший верх. Грайте з образами, адже весільна сукня з окремо взятих топа та спідниці дозволяє це зробити!

КРАЩІ ДРУЗІ ДІВЧАТ – БРЮКИ


Весільні костюми впевнено займають свою позицію у списку сучасних трендів. Стильно, зручно і практично – ідеальне рішення для нареченої, яка не бачить сенсу в покупці весільної сукні, але водночас не бажає відставати від моди.

І НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО АКСЕСУАРИ!

Навіть у традиційній весільній сукні можна створити оригінальний образ – достатньо додати сміливий аксесуар. Будь то капелюшок, ювелірний виріб або пояс, що контрастує із сукнею по кольоровій гамі.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha