Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

ТОП 7 - Підготовка до весілля: як не забути про важливе? (Частина 1)

ТОП 7 - Підготовка до весілля: як не забути про важливе? (Частина 1)

Весілля є одним із найбільш значних подій в житті. І кожному хочеться відсвяткувати цей день на широку ногу, щоби спогади про нього були незабутні. Багато дівчат з самого дитинства уявляють собі, як вони в шикарній весільній сукні, спускаються до своїх гостей широкими, прикрашеними квітами сходами, і йдуть на зустріч своєму щастю. Так, фантації у всіх можуть бути різними, а ось проблеми з організацією одні й ті самі... Але щоб цей день був справді незабутнім і все-все вийшло, до нього просто потрібно ретельно підготуватися.
Основну підготовку до весілля розпочинають з моменту подання заяви до РАЦСу.

Це пов'язано з тим, що подання заяви визначає дату цієї події. Але крім дати важливо обрати місце, де проводитиметься реєстрація. Якщо це сільська місцевість, то, мабуть, труднощів у виборі часу не буде. А якщо це центральний палац одруження, то можливий часовий ценз.

Для підготовки такого значущого заходу насамперед слід визначитися з бюджетом. Від нього залежить, яким буде весілля. Для вузького кола друзів та близьких або можна зробити свято на широку ногу.


1. Складаються списки запрошених людей. Від бюджету залежить, чи будуть запрошені на весілля лише рідні та дуже близькі друзі чи це буде широке коло запрошених друзів.

2. Місце, де відбудеться свято. Вибір місця проведення весілля залежить від кількості гостей та від бюджету весілля. Захід може проводитися вдома, у ресторані, біля кафе, на природі. А можна провести церемонію одруження під пальмами на березі моря.

Вибравши місце проведення вашого свята, обов'язково домовтеся заздалегідь про те, що саме Ви в зручний для вас час будете проводити там свято. Від бюджету весілля залежить, чи будуть на ньому офіціанти, які подадуть закуски, наллють напої вашим гостям і роблять зміну страв, все це коштує грошей і про це необхідно подумати.

3. Для того щоб ваше весілля було цікавим і незабутнім для вас і для ваших гостей, потрібно знайти хорошого ведучого - тамаду. Є кілька варіантів пошуку:
- за порадою знайомих та друзів;
- Попередній варіант, звичайно, не поганий, але набагато краще буде скористатися послугами весільного агентства. Такі організації мають, зазвичай, великий перелік ведучих. Вигод від пошуку ведучих через агентство кілька:
а) укладання договору з агентством;
б) досить значний список імен (є з чого вибрати);
в) гарантія не нарватися на шахраїв, які після отримання авансу можуть зникнути.

Продовження матеріалу читайте у статті…Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha