Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Весілля для двох

Весілля для двох

Наразі зовсім незрозуміло, яким буде сезон цього року. Тому ми вирішили Вам підказати, як провести весілля, якщо Ваші плани змінюються. Якщо Ви все-таки хочете зробити весілля, не бажаєте чекати ще рік, хочете зараз бути нареченою та отримати собі класні кадри та класні емоції, то цей формат весілля для Вас!

Що передбачає весілля для двох? Звичайно, передбачає Вас: наречена та наречений. Також є варіанти, коли з Вами присутні Ваші батьки, і далі продумується міні-весілля, на якому найважливіше, що ви отримуєте – це емоції та фотографії.

Як же бути далі із гостями? У ситуації, що склалася, Ваші гості можуть дивитися онлайн трансляцію Вашої виїзної церемонії, вони можуть Вам співпереживати, плакати, радіти, з Вами навіть трохи поспілкуватися. Напевно, це запам'ятає кожен Ваш гість, а Ви в результаті отримаєте Ваше весілля.

Отже, що для цього нам потрібне? Звичайно, спочатку потрібно розуміти, що нам можна робити. Наприклад: якщо відомо, що може збиратися до 20 осіб, то ми беремо себе (наречений та наречена), наших батьків, якщо планується, що вони будуть з Вами (це вже 6 осіб) і розуміємо, скільки ще фахівців зможуть перебувати з нами. на одному майданчику та підбираємо локацію. Це може бути звичний ресторан, але тоді краще вибирати ресторан із окремою кімнатою, щоб мінімізувати кількість людей поряд. Це може бути фото-студія, якийсь арт-простір, ну чи навіть природа/парк/пляж. Ви вибрали простір, що сподобався. Тепер потрібно прорахувати, на скільки годин він вам знадобиться? Наприклад: Ви хочете, щоб у Вас було все: ранок нареченої, і Ваша прогулянка, виїзна церемонія, міні-фуршет, розрізання торта. Потрібно прорахувати, що Вам потрібно? Наприклад, 6 годин + якийсь час на монтаж, на прибирання, і тоді Ви зможете прорахувати скільки потрібно вже повного часу, щоб заплатити за цей простір. Далі Ви дивитеся що ще Вам потрібно? Якщо Ви хочете, щоб це був ранок нареченої, то нам потрібно, щоб було якесь ліжко, або, можливо, ванна кімната, тобто це може бути якийсь тематичний куточок у фотостудії, який передбачає таке місце. Все потрібно продумувати, виходячи з Ваших побажань, поки зараз є час, зайдіть у Pinterest, накачайте собі картинок для натхнення. Які фотографії Ви хочете отримати з цього дня? І тоді Вам фотограф чи Ваш організатор підкаже, що краще бронювати, і що ще потрібно для цього зробити.

Фото та відеозйомка.

Абсолютно не обов'язково брати 2 камери, щоб було 2 фото та 2 відео, нехай буде мінімальна кількість фахівців, але це будуть висококласні фахівці, які Вам зможуть зафіксувати всі ці важливі моменти за мінімальну кількість годин. Зазвичай такі заходи проводяться задля проведення виїзної церемонії, заради того, заради чого в принципі збираються Ваші гості на Вашому весіллі. Щоб почути, як Ви даєте один одному клятви. Тому зазвичай виїзна церемонія - це ключовий момент у весіллі для двох, тобто Ви продумуєте місце, де це відбуватиметься, може Вам подобається той чи інший інтер'єр/екстер'єр, а можливо Вам потрібна буде арка. Тоді замовляється декор, і Вам потрібен буде ведучий/ведуча, який Вам проговорить, озвучить цю церемонію. Що рекомендується обов'язково зробити всім на весіллі – це говорити клятви. Як показує практика, більшість молодят соромляться робити це на виїзній церемонії, де багато гостей, щось говорити, тому вони повторюють за ведучим, іноді зачитують свої клятви, і дуже рідко, коли кажуть від душі те, що хотілося б сказати. Так ось у такому форматі у Вас є чудова нагода, без зайвих очей, спокійно, розповісти Вашій другій половинці те, що Ви думаєте, що Ви відчуваєте. Все це буде закарбовано в фото чи відео форматі.. Ви зможете це все переглядати потім. Ваші гості, якщо ви побажаєте, з онлайн трансляції зможуть подивитися, як відбувається Ваша виїзна церемонія. Щодо звуку, тут можна подумати, наскільки це Вам знадобиться? Яка це зала, яка акустика, які завдання? У такому форматі це не є першорядним.

Частування

Якщо Ви хотіли, щоб це було весілля лише для двох, частування можуть і не знадобитися. Пройде виїзна церемонія, і Ви після фотосесії поїдете додому. Якщо з Вами будуть Ваші батьки, то можна подумати про кейтеринг, але обов'язково уточніть, оскільки деякі фотостудії можуть заборонити їжу, алкоголь, тому все дізнавайтеся заздалегідь. Швидше за все було б доречно замовити кілька пляшок шампанського, якийсь box із закусками, щоб відзначити ту подію, заради якої Ви зібралися. Ваш ведучий, у такому форматі, невеликого за кількістю гостей, фуршету, зможе з Вами поспілкуватися, об'єднати Вас та можливо навіть провести якийсь цікавий інтерактив із Вашими гостями онлайн. Це все можна продумати, тут уже залежить від фантазії вашого ведучого. Також Ви можете замовити тортик та зробити гарну фотосесію з розрізанням. Якщо з Вами будуть Ваші батьки, то буде доречною традиція запалювання сімейного вогнища та можлива трансляція якихось дитячих фотографій (батьки таке люблять). Просто подумайте про те, що у Вас має бути якийсь пристрій, де все це буде показуватися (ноутбук, проектор). Бажано, щоб на Вашому заході був присутній організатор чи координатор. Вам так буде простіше і легше. Ви не будете переживати, адже у короткий проміжок часу у Вас виникне багато питань і переживань. Залиште всі ці клопоти Вашому організатору або координатору. Щоб перевірявся зв'язок з Вашими гостями, якщо це буде онлайн трансляція, щоб вчасно всі прийшли, щоб дотримувалися правил гігієни, щоб просто Ви були спокійною нареченою, і в такий час змогли отримати ідеальне весілля, ідеальні класні кадри та всю ту атмосферу, заради якої і починаються всі весілля. Весілля для двох – це чудовий формат. Так, з Вами не буде Ваших гостей, не буде звичного банкету, але ж бувають різні обставини, і не в цьому щастя. Щастя астування

Якщо Ви хотіли, щоб це було весілля лише для двох, частування можуть і не знадобитися. Пройде виїзна церемонія, і Ви після фотосесії поїдете додому. Якщо з Вами будуть Ваші батьки, то можна подумати про кейтеринг, але обов'язково уточніть, оскільки деякі фотостудії можуть заборонити їжу, алкоголь, тому все дізнавайтеся заздалегідь. Швидше за все було б доречно замовити кілька пляшок шампанського, якийсь box із закусками, щоб відзначити ту подію, заради якої Ви зібралися. Ваш ведучий, у такому форматі, невеликого за кількістю гостей, фуршету, зможе з Вами поспілкуватися, об'єднати Вас та можливо навіть провести якийсь цікавий інтерактив із Вашими гостями онлайн. Це все можна продумати, креативити і тут уже залежить від фантазії вашого ведучого. Також Ви можете замовити тортик та зробити гарну фотосесію з розрізанням. Якщо з Вами будуть Ваші батьки, то буде доречною традиція запалювання сімейного вогнища та можлива трансляція якихось дитячих фотографій (батьки таке люблять).

Просто подумайте про те, що у Вас має бути якийсь пристрій, де все це буде показуватися (ноутбук, проектор). Бажано, щоб на Вашому заході був присутній організатор чи координатор. Вам так буде простіше та легше. Ви не будете переживати, і так у короткий проміжок часу у Вас виникне багато питань і переживань. Залиште все це Вашому організатору або координатору, все ось ці клопоти. Щоб перевірявся зв'язок з Вашими гостями, якщо це буде онлайн трансляція, щоб вчасно всі прийшли, щоб дотримувалися правил гігієни, щоб просто Ви були спокійною нареченою, і в такий час змогли отримати ідеальне весілля, ідеальні класні кадри та всю ту атмосферу, заради якої і починаються всі весілля. Весілля для двох – це чудовий формат.

Так, з Вами не буде Ваших гостей, не буде звичного банкету, але ж бувають різні обставини, і не в цьому щастя. Щастя - це одягти весільну сукню, щоб з Вами був коханий чоловік, щоб була красива виїзна церемонія, щоб у Вас були в результаті фото і відео матеріал, який потім Ви переглядатимете і показуватимете Вашим діткам. Так, буде круто, якщо поруч із Вами будуть Ваші близькі – це Ваші батьки. Не відмовляйте собі в задоволенні стати нареченою зараз, а якщо все-таки Вам хочеться розділити цей день з гостями, то зробіть це додатковим днем святкування наприкінці цього року, або наступного року, коли ми вже точно будемо впевнені, що це реально зробити . Також це буде цікавим і корисним для тих, хто має обмежений бюджет, тому що немає нічого гіршого, ніж взяти одну невелику суму і розподілити її на все. У Вас вийде якесь кафе, з якимсь ведучим, з якимсь незрозумілим фотографом…

Якщо при розрахунку Вашого бюджету на ці послуги, Ви вже зараз розумієте, що все не подобається, що це не так, як Ви мріяли і планували, тоді не варто витрачати на це гроші — так ви викинете їх на вітер! Так, будуть раді ваші гості, що вони опинилися на заході, але зрештою, для кого ж весілля? Якщо бюджет обмежений, подивіться, на що Ви можете його розподілити? І у випадку того, що не виходить цей захід, зробіть це весілля для двох, з якісними фото/відео, майданчиком, їжею, ведучим, з якісними емоціями та якісним результатом!

Життя це тут і зараз, а не завтра і потім!

І ця мить тільки Ваша!

Зробіть її такою, якою Вам справді хочеться!

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha