Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Весілля. Ідеальний весільний букет

Весілля. Ідеальний весільний букет

Весільний образ нареченої складається з кількох складових, серед яких обов'язково є весільна сукня, фата, макіяж, зачіска, взуття, аксесуари та "вишенькою на тортику" йде букет нареченої. Це завершальний акцент у її святковому образі, вираз її характеру, жіночності та романтичності.

Букет нареченої повинен бути максимально свіжим і міцним, він має зберегти первозданний зовнішній вигляд протягом одного, а іноді й двох днів. Іноді дівчата купують два букети, один із яких буде основним, а другий, так званий, букет дублер. Другий букет призначений для непередбачених ситуацій чи традиції кидати букет незаміжнім гостям.

Оригінальні весільні букети можуть бути виконані не тільки з використанням екзотичних квітів та рідкісних рослин. Крім цього в його складі можуть бути м'які іграшки, фрукти, штучні квіти чи солодощі.

Оригінальний весільний букет – це вираження індивідуальності нареченої, її несхожості на інших. Такі квіти завжди дуже цікаво виглядають на фотографіях та привертають велику кількість уваги. Іноді нестандартний красивий букет може замінити прикраси чи інші акценти на образі нареченої.

Колір букету може перекликатися з темою весільної урочистості (наприклад, якщо для осіннього весілля вибрати жовто-жовтогарячий букет). Основні кольори букету також можуть бути обрані нареченим або нареченою відповідно до особистих уподобань.

Перед тим як остаточно вибрати букет нареченої, варто задуматися про те, який розмір, колір і форма її влаштує. Наперед можна продумати, які елементи стануть прикрасою квітів (папір, бісер, шишки, стрічки, сітка). Обов'язково потрібно врахувати, що наречена носитиме в руках ці квіти дуже довго, тому не варто створювати тендітні або надто важкі композиції. Якщо наречена схильна до алергії або вагітна, краще відмовитися від квітів із різким запахом.

МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ВЕСІЛЬНИХ БУКЕТАХ НАРЕЧЕНОЇ

- Букет-квітка. Нагадує троянду величезних розмірів, створену з пелюсток різних кольорів. Буває різних кольорів та відтінків, з різьбленими та рівними пелюстками;
- Букет у формі кулі. Також виконується з різних квітів, він може бути доповнений ручкою, стрічками та бантами;
- Букет сумка. Це дуже незвичайна прикраса весільного образу, створена з живих квітів різного гатунку та розміру;
- Довгий букет у формі витягнутого трикутника. Дуже ефектний вигляд мають такі букети на фото, витягують силует нареченої;
- також під ваше замовлення може бути створений букет нестандартної форми, віяло, браслет або пояс зі справжніх квітів.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha