Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Весільна сукня: як розібратися що до чого?

Весільна сукня: як розібратися що до чого?

Кожна дівчинка вже в десять років знає, яку весільну сукню вона вдягне. Всі ми бачимо себе такими стрункими маленькими принцесами в пишних повітряних сукнях. Але не завжди, виростаючи, ми можемо дозволити собі той чи інший фасон. А якими вони взагалі бувають? І який фасон пасуватиме саме вашій фігурі?

РОЗГЛЯНЕМО КІЛЬКА ОСНОВНИХ ВИДІВ СУКОНЬ

Фасон ампір є прямою сукнею з відкритими плечима і глибоким вирізом. Безперечною перевагою суконь такого фасону є те, що підходить він багатьом типам фігури. Якщо дівчина повна, то він чудово приховує проблемні ділянки, акцентуючи на плечах і грудях. Якщо дівчина струнка, то рекомендується створити невеликий об'єм за допомогою багатошарових спідниць з напівпрозорого матеріалу.


Фасон принцеса представляє величезні можливості для фантазії та підходить практично всім. У ньому можна змінити і довжину, і декор, і висоту талії, і тип рукава, що дає можливість підкреслити переваги будь-якої фігури.


Прямий фасон - сукні такого фасону виграшно виглядають лише на власницях струнких фігур. Шиються вони з щільного еластичного матеріалу, що переливається.

Сукня фасону русалка також підходить лише високим дівчатам із чудовою фігурою. Облягаючи фігуру по всій довжині, воно трохи розширюється донизу. Наречена, яка обрала такий фасон, безперечно смілива, адже найчастіше сукні шиються з напівпрозорого легкого матеріалу, що не приховує ні білизни, ні зайвих кілограмів.

При виборі весільної сукні варто враховувати особливості вашої фігури, адже образ нареченої є ключовим на весіллі, і саме на неї спрямовані усі захоплені погляди.Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha