Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Весільні сукні-трансформери

Весільні сукні-трансформери

Принципово новим таке рішення, як весільна сукня-трансформер, назвати не можна. Але якщо порівнювати таке вбрання з традиційним, то це дійсно відносно новий підхід, створений для практичної та сучасної нареченої. Що таке сукня-трансформер?


Це сукня зі зйомними деталями (частіше - спідницею, рідше - рукавами), за допомогою якої наречена може створити два абсолютно різні весільні образи, не вдаючись до таких рішень, як купівля другої весільної сукні або вечірнього вбрання для святкового банкету.


У ЯКИХ ВИПАДКАХ МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ ВЕСІЛЬНА СУКНЯ-ТРАНСФОРМЕР? У ЧОМУ ЇЇ ПЛЮСИ І МІНУСИ?


Один із головних плюсів сукні-трансформера – її практичність. Наречена може прийти в РАЦС у вбранні з довгою спідницею, а на святковому бенкеті перетворити весільну сукню зі спідницею до підлоги на стильне вечірнє вбрання довжини міні або міді – для цього достатньо відстібнути верхній шар. Таку вечірню сукню, до речі, можна одягати і на інші свята.


Сукня-трансформер стає універсальним рішенням для таких моментів як церковне вінчання або наявність консервативних родичів. За допомогою зйомної спідниці та рукавів наречена робить свою сукню повністю відповідною церковним канонам, а на банкеті танцює та розважається у короткій коктейльній сукні. Так само зйомні деталі виручають наречену, коли їй хочеться бути модною і сучасною, а родичі наполягають на дотриманні традицій. Після офіційної церемонії всі “зайві” деталі весільного вбрання знімаються, і наречена залишається у стильній вечірній сукні, в якій їй комфортно.


Втім, деякі наречені обирають весільну сукню-трансформер, навіть якщо пара не вінчається, а родичі не наполягають на традиційному вбранні. Адже це – шикарна можливість створити щонайменше два абсолютно різних образи для весільної фотосесії.


Єдиним мінусом весільних суконь-трансформерів є те, що їх випускається мало, і не завжди те, що є в салонах, підійде нареченій. Тому доводиться замовляти таку сукню в ательє, а це - час на пошуки тканини і витрати дещо вищі у порівнянні з покупкою готової сукні. Але тут можна знайти і плюс - це буде ВАША сукня, зшита спеціально для вас, ексклюзивна та неповторна!

А готові весільні сукні-трансформери від провідних європейських дизайнерів представлені у нашому весільному салоні "Прімавера"!Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha