Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Весільні тренди 2019, на які варто звернути свою увагу

Весільні тренди 2019, на які варто звернути свою увагу

Весільний сезон 2018 ще навіть не встиг закінчитися, а мода вже заглядає в майбутнє і представляє нам новинки. Яка тенденція весільної моди чекає на нас у 2019? Як виглядатиме стильна весільна сукня у 2019 році?


У цьому весільному сезоні переважає певна драматичність і пишність: у моді знову бальні сукні, аксесуари виходять на перший план, вони масивні і дуже помітні, також деякі наречені не бояться додати до свого вбрання трошки чорного кольору. Але якщо озирнутися на попередній сезон, можна побачити стриманість та природність весільного вбрання. Варто припустити, що в 2019 році дизайнери об'єднують ці два сезони і створять ідеальну золоту середину.

ЯКИМИ БУДУТЬ ВЕСІЛЬНІ ТРЕНДИ У 2019? 

ПИШНІСТЬ І БАНТИ


Як ми вже зазначили, до моди знову увійшли бальні сукні. Їхньою характерною рисою є наявність багатошарової спідниці. Її яруси можуть бути рівними. Ну а найсміливіші наречені набувають сукні, яруси яких виконані несподіваним і екстравагантним чином.

Цього сезону в моді банти, вони залишаться і наступного року. Ось тільки розташовуватимуться вони у вельми несподіваних місцях сукні. Дизайнери намагатимуться додати свіжості та новизни цьому атрибуту.

ВЕЛИЧЕЗНА КІЛЬКІСТЬ ПЕРЛІВ!


Висока популярність перлів наздогнала і весільні вбрання. Перли надають сукні природного блиску, додають краси та ніжності. Дуже модно розшивати весільну сукню маленькими перлинами. Це підкреслює жіночність нареченої. 

НЕЗВИЧАЙНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Ні для кого не секрет, що весільні сукні різних кольорів вже не є несподіванкою.. Кольорові сукні зустрічаються все частіше і 2019 не стане винятком. Наступного сезону у тренді будуть всі відтінки блакитного та металевого (срібний, золотий). Варто звернути увагу на цікаве поєднання ніжно-білого мережива та насиченої блакитної основи сукні. Виглядає дуже стильно та екстравагантно. 

ВЕСІЛЬНІ ЖАКЕТИ

Цей предмет одягу не є чимось незвичайним на весіллях, коли наречена йде до вівтаря у весільному вбранні. Але дизайнери знайшли нове рішення – весільний жакет як додатковий аксесуар до весільної сукні. Але це ще не все. Також у тренді довгий напівпрозорий плащ, який одягається поверх сукні, може використовуватись замість шлейфу.


Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha