Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Ви продаєте свою весільну сукню? Ось що вам необхідно знати!

Ви продаєте свою весільну сукню? Ось що вам необхідно знати!

Існує прикмета, що продавати свою весільну сукню не можна, інакше шлюб розпадеться. Існує і традиція зберігати весільну сукню для наступних поколінь. А існують практичні наречені, які не вірять у прикмети та не хочуть нав'язувати свій вибір майбутнім поколінням. Вони купили весільну сукню, сукня свою функцію виконала, тепер висить у шафі, займаючи місце. Чому б не продати його?

ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ЖІНОК, ЩО ВИРІШИЛИ ПРОДАТИ СВОЮ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ, МИ ПРИБЕРЕГЛИ КІЛЬКА ПОРАД, ЯК МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І ВИГІДНО ЗДІЙСНИТИ ПРОДАЖ.

По-перше, не слід завищувати ціну. Зрозумійте, що всієї суми, витраченої на покупку весільної сукні, ви не повернете, а продати вже вдягане вбрання за ціною нового – нереально. Зважайте на той факт, що якби потенційна покупниця хотіла нову сукню - вона вирушила б у весільний салон. Бажання нареченої придбати весільну сукню з рук свідчить, що вона планує заплатити за вбрання менше, ніж їй довелося б витрачати в салоні. До речі, чим менше часу пройшло з купівлі сукні, тим більше вона коштує! Перші два сезони вона ще буде в тренді, і за тренд можна отримати трохи більшу суму.


По-друге, чим більше деталей та подробиць ви надасте, тим більше шансів, що вашим оголошенням про продаж сукні зацікавляться. Не полінуйтеся сфотографувати вбрання у вдалому ракурсі, зробіть окремі фото з елементами декору, вартими окремої уваги. Вкажіть в оголошенні все – бренд, де і коли було куплено, чи здійснювався підгон по фігурі, з яких матеріалів пошито. Можливо, ви захочете додати до сукні аксесуар у подарунок – не забудьте і це вказати в оголошенні!


Зрештою, пам'ятайте, що, продаючи свою весільну сукню, ви не зможете отримати її назад. Тому перед тим, як виставити в мережу оголошення про продаж вбрання, подумайте кілька разів і зважте всі за і проти. Чи не будете потім шкодувати? Наскільки необхідно і доцільно продавати цю сукню саме зараз? Якщо у вас закралася хоч одна частка сумніву – відкладіть ідею із продажем. Ну, а якщо ви – практична жінка, яка планує на гроші, виручені з продажу сукні, оновити свій гардероб, купити щось корисне у господарстві або зробити сюрприз коханому чоловікові, нам залишається лише побажати вам вдалої та вигідної угоди!

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha