Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Як продати свою весільну сукню?

Як продати свою весільну сукню?

Весілля закінчилося, незабутні емоції залишилися позаду, а як бути з весільною сукнею? Звичайно, можна дбайливо, але капітально упакувати своє вбрання нареченої з надією, що майбутня дочка буде закохана у вінтажний стиль, і подарує твоїй сукні друге життя у свій весільний день. Або ти можеш продати своє весільне вбрання і дозволити ще одній нареченій насолоджуватися цим значимим днем, щоб вона була неймовірною красунею у твоїй сукні. Не кажучи вже про те, що ти допоможеш заощадити іншій парі, а собі повернеш частину витрачених грошей. Є кілька ключових порад, які допоможуть тобі швидко продати свою весільну сукню.

Професійні фотографії – це 70% успіху.

Ні, сукню продаватимеш не ти! Чудові фотографії будуть продавати твою весільну сукню. У вас, швидше за все, безліч красивих, професійних фотографій з дня весілля. Ваші весільні фото принесуть ще більше користі, коли ти будеш готова виставити на продаж своє вбрання. Ти чудово пам'ятаєш, як багато емоцій і часу йде на пошуки і покупку ідеального крою, кольору і фасону. Потенційним покупцям буде легше закохатися в твою сукню, якщо вони побачать себе в ній, якщо вони дізнаються, як казково виглядала в цій сукні ти і захочуть виглядати не менш красиво!

Підбирай знімки з різних ракурсів та опиши унікальні деталі свого вбрання. Наречені мають нескінченне море варіантів при виборі весільної сукні. Чому ти зупинилася саме на своїй? У чому її унікальність, неповторність, краса? Акцентуй увагу дівчат на ключових деталях, і ти підвищиш свої шанси продати сукню своєї власної мрії правильному покупцеві, дівчині, для якої вона буде тим самим омріяним вбранням. Якщо з якоїсь причини у тебе немає фотографій з вашого весілля або ти не готова публікувати особисті фотографії на дошках оголошень, все ж таки розміщуй в оголошеннях тільки високоякісні знімки. Не вийде просто повісити сукню на двері та зробити неякісні фото на телефон. Вибери гарне місце з чудовим освітленням. Зрештою, повернемося до початку статті: чудові фотографії будуть продавати твою весільну сукню.

Чистка обов'язкова.

Це не обговорюється, після весільного свята твоє вбрання має побувати в чистці. Впродовж усього весілля ти, можливо, і не пролила на коліна червоне вино, але безперечно сліди незабутніх веселощів залишилися. Нижня частина весільної сукні зазвичай виглядає пошарпаною після куражу. В ідеалі весільне вбрання потрібно відправляти до рук дбайливих працівників чистки відразу після урочистостей, адже навіть зберігати не зовсім чистий одяг у шафі досить неприємно. Однак, після чистки ти матимеш повне уявлення про те, в якому ж стані твій «товар».

Навіть наречені, які купують використану сукню, не хочуть ставати свідками історії твого весільного дня. Їм не хочеться думати про те, що його носили, їм хочеться думати, що воно виглядає ідеально і ніхто ніколи не здогадається, що вбрання б/у. Після чистки є величезна ймовірність того, що сукня виглядатиме так красиво, ніби щойно приїхала із салону. Чистка весільної сукні - це інвестиція, яка може здатися зайвою тратою грошей. Але май на увазі, що майбутня наречена буде готова заплатити більше за сукню, яка виглядає приголомшливо. Тож виділили кілька сотень гривень, щоб у результаті отримати річ у чудовому стані, тобі й самій буде приємно показувати її іншим дівчатам.

Ціна має значення.

Сьогодні дійсно досить легко знайти вартість будь-якої весільної сукні онлайн і порахувати розумну ціну перепродажу. Вивчи пропозиції інших продавців, спробуй знайти свій бренд. Стандартно ціна весільної сукні становить 30-50% вартості нової. Звичайно, багато залежить від того, наскільки дорогий і відомий бренд. Люкс моделі продаються довше. Давай подумаємо, якщо дівчина має 20 тисяч гривень, наприклад, і перед нею стоїть вибір: купити нову весільну сукню економ-класу або вбрання європейського бренду, цілком імовірно вона орієнтуватиметься на покупку нового, нехай і більш простого.

Весільна мода змінюється.

Ще одна причина встановити на свою сукню розумну ціну і якнайшвидше її продати. Сукня, за якою вмирає кожна друга наречена цього сезону, може бути абсолютно неактуальною для наступного. Безперечно, є бренди та дизайнери, чиї образи будуть мати попит всупереч моді Хороше емпіричне правило; виставити свою весільну сукню на продаж відразу після весілля. Чим довше воно висить на дошці оголошень, тим швидше втрачає свою цінність. Виріши, що краще: продати свою сукню за 5 тисяч гривень сьогодні, або тримати її в шафі найближчі 12 місяців, сподіваючись отримати за неї 8 тисяч гривень.

Використовуй соціальні мережі.

Instagram, Facebook, Snap chat – які соціальні мережі любиш ти? Опублікуй найкращі фотографії себе у своїй весільній сукні, і ненав'язливо розкажи про те, що місця в шафі мало і готова передати своє вбрання до рук наступної нареченої, зовсім недорого. Викладаючи пост, відзначай якнайбільше людей; свого весільного стиліста та візажиста, фотографа, декоратора, подружок нареченої. Ніколи не знаєш, у кого з твого оточення зараз на порядку денному стоїть пошук весільної сукні.

Ще раз повторимо, красиві фотографії будуть продавати твою весільну сукню. Навіть при розміщенні постів у соціальних мережах переконайтеся, що використовуєш кращі картинки, щоб коли потенційні покупці побачили їх, вони зрозуміли, що просто жити не можуть без твоєї космічної сукні!

Веди діалог.

Обов'язково відповідай на будь-які питання, які можуть виникнути у покупців. Чим детальнішим і живішим буде твій опис, тим менше сумнівів і питань виникне у дівчат. Хтось може подумати, що фасон сукні виглядає незручним, але буде приємно здивований, почувши, що у тебе не було проблем з комфортом, і ти танцювала всю ніч безперервно

Важливий момент, який згадати треба обов'язково; це будь-які зміни, які ти внесла до своєї весільної сукні. Їх важко помітити, дивлячись на фотографії, правда? Наприклад, ти зріст 160 см, і тобі довелося трохи зайнятися сукнею, щоб укоротити модель. Така інформація надзвичайно важлива. Ти ж не хочеш зробити сюрприз нареченій при спробі приміряти твою весільну сукню? Будь-які нюанси чи недоліки опиши просто та ясно. Ніхто не очікує, що одягнена раніше сукня буде абсолютно ідеальною, але всі хочуть, купуючи весільну сукню, бути в курсі будь-яких проблем з нею.

Дотримуйся цих ключових порад, і ти побачиш свою сукню у списку «Продано» у найкоротші терміни! Немає нічого кращого, ніж знати, що інша наречена проведе свій ідеальний день у тій самій сукні, в якій ти вже отримала так багато спогадів. Сукня твоєї мрії може бути чиїмось «чимось старим», що допоможе зробити їхній день весілля ідеальним у всіх відношеннях.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha