Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Як провести весілля влітку?

Як провести весілля влітку?

Весілля – це завжди хвилююча подія. До нього змалку готується кожна дівчинка. Вже з найменших років вона уявляє свою весільну сукню, букет і пору року буде цей захід.

ЩО Ж ТРЕБА ПАМ'ЯТАТИ?

Не забувайте, що літо – це час відпусток і розпочинати підготовку потрібно заздалегідь. Що потрібно зробити спочатку? Хоча б за 5 місяців до події необхідно подати заяву до РАЦСу. Наступним кроком буде пошук місця проведення. Щоб вибрати ресторан, який відповідатиме вимогам, треба витратити  багато часу. Це ж ваш день і він має пройти на найвищому рівні. Якщо у вас не вистачає часу зробити це все самостійно, зверніться за допомогою до фахівця. Ми живемо не в кам'яному віці, і зараз за гроші можна зробити все.


Для того щоб весілля пройшло на найвищому рівні, потрібно продумати яким буде весілля. Нині дуже модно проводити тематичні гуляння. Влітку, як то кажуть, дороги відкриті скрізь. Яким же може бути ваше святкування? Можна зробити латиноамериканське, мексиканське, весілля у ретро стилі, у певних тонах, одним словом, все у ваших руках.


Влітку дуже рідко буває погана погода, від цього можна зробити висновок, що не обов'язково проводити цей важливий день у закритому приміщенні. Можна провести виїзну церемонію, поєднати її з фуршетом. А можливо, ви захочете поєднати церемонію розпису із основним банкетом.

НЕ ЗАБУДЬТЕ ВИДІЛИТИ ЧАС ДЛЯ ЗАПРОШУВАЛЬНИХ ЛИСТІВОК


Зробіть їх оригінальними. Можете навіть зробити маленький натяк на те, якою буде ця подія. Постарайтеся якомога раніше відправити їх, щоб кожен запрошений міг розподілити час, прийшов на ваше свято і провів свою відпустку.

"ФОТО ЗВІТ"

Влітку досить багато місць, де ви могли б провести фотосесію. Пам'ятайте, які будуть фото, такі будуть спогади. Продумайте також заздалегідь, де хотіли б провести фотозйомку. Як вже говорилося раніше, все у ваших руках. Попрацюйте зі своєю фантазією. Місце проведення фотосесії можна прикрасити кульками, виробами ручної роботи.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ВБРАННЯ

Літо, спека. Наречена може собі дозволити багато чого. Сукню можна вибрати від найкоротшої до царської з довгим шлейфом. Взуття також може бути різним, це можуть бути як гарні туфельки, так і охайні босоніжки.


Який можна зробити висновок? Літній період відкритий повністю для урочистостей, варто лише покластися на інтуїцію та на фантазію, тому що крім вас, ніхто не зможе створити омріяну атмосферу.


Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha