Корзина
+3 8 (097) 972 99 99

Жіночий весільний костюм з капелюшком

Жіночий весільний костюм з капелюшком

Весільний костюм не можна недооцінювати. Він покликаний не тільки відобразити сутність заходу, але, в першу чергу, свідчити про унікальність та оригінальність нареченої, констатувати її впевненість та підкреслювати індивідуальність.

Яким традиційно має бути весільний костюм? Однозначно відповісти на це питання сьогодні є досить складно. Не тільки тому, що модельєри постійно і наполегливо експериментують із матеріалами, кроєм, моделями, фасонами, квітами тощо. А тому що кожна жінка сама обирає свій весільний образ. Сьогодні немає чітких рамок.

Це дозволяє нареченим вибирати вбрання не тільки білого кольору і прикрашати голову традиційною фатою, але постати в абсолютно несподіваних образах і вибирати як весільні аксесуари відомі, модні, так і стильні аксесуари, що не так часто використовуються. Таким весільним аксесуаром є елегантний весільний капелюшок.

Жіночий весільний костюм з капелюшком – чудова альтернатива традиційному образу. Елегантний весільний капелюшок на голові чудово поєднується з костюмом, виконаним у ретро стилі. Та й сучасні образи весільних костюмів будуть органічно доповнені головними уборами, що відмінно поєднуються з вуалетками та довгою фатою.

Варіант весільного образу з капелюшком – чудова можливість показати вишуканість зачіски та унікальність роботи як стиліста-перукаря, так і співробітників весільного салону, де був замовлений капелюшок.

Ідеальний капелюшок, правильно підібраний за формою та стилем, стане окрасою весільного костюму. Не варто говорити про те, що жіночий весільний костюм з капелюшком може повністю витіснити традиційну весільну сукню - це неможливо, тому що жінки мають не тільки різноманітні смаки, але й уподобання. Експерименти ніхто не забороняє, але класика ніколи з моди не виходить.

Весільний костюм та капелюшок до нього необхідно вміти вибирати, тому що фахівці радять звертати увагу на масу факторів, таких як вік, зріст, вага, стиль вбрання та форма обличчя. Якщо наречена високого зросту, їй краще зупинити вибір на капелюсі з широкими полями, а для мініатюрних рекомендується дотримуватися пропорцій ширини плечей і ширини полів капелюха.

Повним нареченим рекомендується відмовитися від маленьких головних уборів, володаркам повного обличчя краще зупиняти вибір на капелюхах, у яких поля загнуті вгору.

еред знаменитостей, які обрали весільний костюм та капелюшок для такої важливої урочистості, можна назвати американську актрису Грейс Келлі, герцогиню Віндзорську, американську телеведучу Марту Стюарт, світську левицю Б'янку Джаггер та інших.

Комментарии

Пока нет комментариев


Оставить комментарий

Добавить отзывcaptcha